Chcete začít? - autoskolahumpolec.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Děkuji, že jste si zvolili tuto autoškolu.

1. Nejdříve je nutné vyplnit žádost o řidičské oprávnění a posudek o zdravotní způsobilosti. Oba tyto dokumenty si můžete stáhnout z těchto stránek v sekci Tiskopisy ke stažení nebo zde můžete přihlášku vyplnit on-line.


2. S vyplněným posudkem o zdravotní způsobilosti musíte zajít ke svému praktickému lékaři na lékařskou prohlídku. Je možné, že praktický lékař bude mít své tiskopisy.

3. Potvrzený posudek o zdravotní způsobilosti a přihlášku můžete e-mailem v jakémkoli formátu odeslat zpět na můj mail: autoskolahumpolec@seznam.cz. Pokud jste přihlášku vyplnili on-line, nemusíte už přihlášku posílat. Originál lékařského posudku si musíte uschovat a přinést na první učebnu. Dále můžete také tyto tiskopisy odevzdat přímo v autoškole (v případě nepřítomnosti je zde poštovní schránka). Nezapomeňte vyplnit svůj telefon pro pozdější kontaktování. Můžete také napsat přibližný termín zahájení. Pokud ho neuvedete, ozvu se hned při nejbližším zahájení nového kurzu.
Doklad o zdravotní způsobilosti žadatele nesmí být starší více než 3 měsíce v době podání žádosti.

4. Cena se řídí dle aktuálního ceníku. Je možno platit v hotovosti nebo převodem na účet,
a to i ve splátkách. Výsledná částka musí být doplacena nejdéle při ukončení kurzu (např. při poslední jízdě). Takže je na Vás, zda si zaplatíte celou částku hned na začátku kurzu, při ukončení kurzu a nebo si budete platit např. potřech měsíčních splátkách. Vždy je ale zvýhodněna platba v hotovosti při zahájení kurzu.


V případě, že budete mít dotaz nebo chcete vědět více, neváhejte zavolat na tel: 608 021 308 nebo pište na mail: autoskolahumpolec@seznam.cz

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky